Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Policisté na Jihlavsku vyšetřují okradení ženy a žádají o spolupráci

/
/
/
1210 ZobrazeníJihlavští policisté prověřují případ okradení ženy, která přišla koncem května o svoji peněženku při nákupu v obchodě. Na základě vyhodnocení kamerových záznamů zjistili, že peněženku vzala zákaznici prodejny žena, po níž policisté pátrají.

Ke krádeži došlo ve čtvrtek 31. května v jihlavském obchodním centru v Hradební ulici. „Zákaznice prodejny přišla do obchodu před čtvrtou hodinou odpoledne, kabelku měla zavěšenou přes rameno. Věnovala se výběru zboží, prohlížela si vystavené oblečení a nevěnovala příliš pozornosti ženě, která se pohybovala těsně v její blízkosti. Prostor rukou si neznámá žena maskovala oblečením, které předtím vzala ze stojanu. K zákaznici prodejny se přibližovala od jejích zad a snažila se z její kabelky vytáhnout peněženku. To se jí po opakovaných pokusech nakonec podařilo. Když neznámá žena peněženku získala, z obchodu odešla. Okradená zákaznice prodejny si vůbec nevšimla, že o svoji peněženku v obchodě přišla, z prodejny odešla a pokračovala v obchodním centru v dalším plánovaném směru, to, že byla okradena, zjistila až později.

V peněžence měla její majitelka kromě peněz uložené doklady, platební kartu a stravenky, vznikla jí škoda necelé dva tisíce korun,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že žena vše následně oznámila policii a policisté ho začali prověřovat.
Policisté v současné době pátrají po totožnosti ženy, která je zachycena na kamerovém záznamu. „Žena měla středně dlouhé blond vlasy stažené do copu a na očích nasazené brýle. Oblečené měla modré riflové kalhoty v délce nad kotníky a letní plášť bez zapínání dlouhý ke kolenům s tříčtvrtečními rukávy, který měl nápadný vzor. Přes jedno rameno měla žena zavěšený tmavý batoh.
Žádáme občany, kteří ženu na kamerovém záznamu poznají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala policejní mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter