Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Jihlavsku pátrali po jednačtyřicetiletém muži, v pondělí byl podchlazený nalezen

/
/
/
767 ZobrazeníV sobotu 23. dubna vyjel jednačtyřicetiletý muž v odpoledních hodinách z místa bydliště ve Slavíčkově ulici v Jihlavě ven, ale nevrátil se a nepodal o sobě žádnou zprávu. Blízcí začali muže sami hledat, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se v neděli v ranních hodinách na policii.

„Muž není mobilní, pohybuje se pouze na invalidním skútru červené barvy, není v současné době v dobrém zdravotním stavu a nemůže komunikovat. Na sobě měl oblečenou zelenou mikinu, khaki kalhoty a černou kšiltovku, u sobě měl brašnu. Při odjezdu naznačil, že směřuje k Sokolovské ulici v Jihlavě. V minulosti jezdil zejména na cyklostezku směřující na Luka nad Jihlavou, Helenín, Pávov a Hybrálec, často také jezdil různými lesními cestami,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté po muži pátrali v lokalitě bydliště pohřešovaného muže, v širokém okolí, na vytipovaných místech a dalších lokalitách, u kterých byl předpoklad, že by se tam mohl pohřešovaný muž nacházet. „Do současné doby se ho nalézt nepodařilo, policisté po pohřešovaném muži nadále intenzivně pátrají. Obracejí se zároveň s žádostí o spolupráci také na širokou veřejnost.
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se mohl pohřešovaný muž nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Jana Kroutilová.

Aktualizace: pondělí 25. dubna, 19.00
Muž z Jihlavy, po které policisté od soboty 23. dubna pátrali, byl v pondělí 25. dubna nalezen. Podle informací policistů je v pořádku a podle současných informací je podchlazený. Zdravotnická záchranná služba ho odvezla k další péči do nemocnice.

  • Facebook
  • Twitter