Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky páteční nehody v Jihlavě

/
/
/
702 ZobrazeníV pátek 6. dubna se v 17.35 stala v ulici Na Hliništi v Jihlavě dopravní nehoda osobního vozu a nezletilé chodkyně, která náhle vyběhla z chodníku mezi zaparkovanými auty do jízdní dráhy dosud nezjištěnému osobnímu motorovému vozu.
„Vozidlo měla řídit dosud neznámá řidička, která projížděla ve směru jízdy k ulici U Cvičiště. Řidička na místě nehody zastavila a s chodkyní komunikovala. Dvanáctiletá dívka si údajně na nic nestěžovala a řidička poté z místa odjela, aniž by nehodu oznámila. Dívka poté sama odešla do místa svého trvalého bydliště. Věc dopravní nehody oznámil teprve následně otec chodkyně a k dívce přivolal zdravotnickou záchrannou službu. Posádka zdravotnické záchranné služby dívku převezla na vyšetření do jihlavské nemocnice, odkud byla po ošetření propuštěna,“ popsala okolnosti havárie Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Šetřením okolností dopravní nehody se zabývají policisté z dopravního inspektorátu Jihlava, kteří se obracejí ze žádostí o pomoc na svědky této dopravní nehody. „Zejména se obracíme na řidičku osobního vozidla, která měla na nehodě účast, aby se přihlásila na linku tísňového volání 158 nebo na telefonní číslo 974 266 250. Stejně tak se obracíme na případné svědky, kteří viděli průběh dopravní nehody a mohli by policistům poskytnout svědectví o okolnostech nehody, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158 nebo na lince 974 266 250,“ dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter