Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají muže na videu, pátrají po zloději

/
/
/
661 ZobrazeníTřebíčští policisté se obracejí na veřejností se žádostí o spolupráci při prověřování vloupání do garáže, ke kterému došlo na konci ledna v Týnské ulici v Třebíči. Pátrají po muži zachyceném na kamerovém záznamu.

„Pachatel se vloupal do řadové garáže, ze které odcizil osmilitrovou láhev argonu, svářečku značky TIG a dále nářadí firmy MAKITA jako rázový utahovák, bezuhlíková přímočará ruční pila, pokosová pila, stolní pila, hřebíkovačka, horní fréza, vrtací kladivo, excentrická ruční bruska, ponorná pila, úhlová bruska. Způsobil tak škodu přibližně za šedesát tisíc korun,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer. Zjistili, že se v lokalitě pohyboval muž, jehož totožnost by potřebovali zjistit a s žádostí o spolupráci se proto obracejí na veřejnost. „Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu či vypátrání odcizených věcí,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter