Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Plošné opravy povrchů silnic začnou v Třebíči v polovině dubna

/
/
/
552 ZobrazeníV polovině dubna začnou v Třebíči plošné opravy povrchů silnic,
informoval o tom řidiče odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči.

Rekonstrukce povrchu v Račerovické ulici
Od pondělí 15. dubna od 7.00 do čtvrtka 18. dubna do 20.00 bude úplně uzavřena Račerovická ulice, v úseku od křižovatky se silnicí do Poušova po křižovatku se silnicí do ulice Na Příkopech. Celková délka uzavírky je 320 metrů.

Vozidla do 7,5 tuny, autobusy a integrovaný záchranný systém budou uzavřený úsek obousměrně objíždět ulicemi Na Příkopech, Nová a U Kuchyňky, délka objízdné trasy je zhruba 1,2 km.

Auta o hmotnosti nad 7,5 tuny budou moci uzavřený úsek objet obousměrně ulicemi Budíkovickou, Táborskou, U Kuchyňky, 9. května, Žerotínovo náměstí, Komenského náměstí, Pražskou, dále pak přes Červenou Hospodu, Krahulov, Okříšky, Přibyslavice, Novou Ves a Sokolí. Objížďka je dlouhá 28 kilometrů.

Nový povrch od gymnázia po Cyrilometodějskou
Od poloviny dubna začnou práce na výměně asfaltového povrchu od křižovatky u gymnázia, přes Smetanův most po Cyrilometodějskou ulici. Silnice bude odfrézována, budou opraveny kanály a položen nový asfaltový povrch. Celý úsek bude průjezdný, za částečného omezení. Ukončení prací předpokládáme do poloviny května, před uzavírkou mostu v Hrotovické
ulici.

  • Facebook
  • Twitter