Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Please The Trees koncertují v Jihlavě

/
/
/
1353 ZobrazeníKoncert jedné z nejlepších a nejvýraznějších současných českých kytarových kapel Please The Trees hostí v sobotu 27. dubna ve 20.00 Divadlo otevřených dveří v Jihlavě (DIOD). Pozice předskokana se ujme pražský dark-synthpop projekt Kurisutaru.

Frontman Václav Havelka a jeho kolegové do Jihlavy přivezou nejen svoje největší hity, ale také nové věci z desky Infinite Dance, která vyšla loni na podzim. Kapela Please the Trees debutovala albem Lion Prayer z roku 2008. Loňské album bylo jejím pátým řadovým počinem. Koncertují nejen v České republice, ale po celém světě. Naposledy absolvovali velké zahraniční turné jako předkapela kytarové legendy Mudhoney loni na podzim. Do povědomí veřejnosti se zapsali i tím, že často koncertují mimo zaběhnutné hudební kluby a pro dobrou věc se spojili třeba s organizací Elpida, která pomáhá seniorům. Václav Havelka pak spolupracuje s celou řadou dalších hudebníků a v DIOD loni vystoupil s projektem Jan P. Muchow a Antagonists.

Vstupné 150 Kč předprodej, 200 Kč na místě.

  • Facebook
  • Twitter