Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pivní fest Telč letos nově v propojení s Burger festem Telč už v sobotu

/
/
/
235 ZobrazeníV sobotu 13. července se v Telči uskuteční další ročník Pivního festu Telč, který se nově spojuje s Burger festem Telč. Letos do Panského dvora v Telči dorazí pět hostujících pivovarů, kteří tak společně s místním Panským pivovarem dohromady nabídnout přes dvě desítky druhů piv.

„Mezi pivovary bude i cenami ověnčený jablonecký Pivovar Volt, který získal mimo jiné ocenění minipivovar roku 2023. Kromě dvou desítek druhů piv z minipivovarů se můžete těšit na, pivní soutěže, beerpong a multižánrový line up. Rozmanité druhy burgerů budou servírovat šéfkuchaři z Panské restaurace, Eat & Fun catering a bistra Tom vaří,“ popisuje hlavní pořadatel Roman Čermák.

Headlinerem letošního ročníku bude písničkách Vojtaano, který stojí i za hlavním hitem seriálu Vyšehrad. Doplní ho jindřichohradečtí Tragedis a Jurič Pařil s kapelou, Pod Tlakem a Svahová Dostupnost. Celý program uzavře afterparty ve vnitřních prostorách s DJem insiderem.

V rámci VIP vstupenek je možné absolvovat prohlídku místního minipivovaru a nahlédnout tak pod pokličku expertům na vaření řemeslných piv.

Pivovary
Pivovar Volt
Pivovar Dráteník
Pivovar Malý Janek
Minipivovar Nachmelená opice
Panský pivovar Telč
Ruxusní minipivovar Telč

Burgery
Panská restaurace Telč
Bistro Tom Vaří
Eat & Fun catering

Vystupující
Vojtaano
Tragedis
Svahová Dostupnost
Jurič Pařil
Pod Tlakem
Dj Insider

Vstupné
200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě
590 Kč VIP vstupenky včetně prohlídky pivovaru a skleněného půllitru

  • Facebook
  • Twitter