Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pětice výstav havlíčkobrodské galerie na třech místech republiky

/
/
/
1022 ZobrazeníPětici výstav připravila na září Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, dvě z nich hostí od tohoto týdne ve vlastních prostorách, další tři pak v partnerských galeriích a muzeích.

Vernisáže expozic Tomáš Švéda – Zrcadlení a Pohádky z celého světa se uskuteční ve výstavních prostorách galerie v Havlíčkově Brodě proběhnou v pátek 4. září v 17.00. Výstavy potrvají do 18. října.

Dvě výstavy zahajuje havlíčkobrodská galerie v rámci 63. ročníku festivalu Bezručova Opava. Jedná se o výstavy nazvaná Renáta Fučíková – Svět v ilustracích (3. září – 1. listopadu 2020) a Naše mysli je větší než svět (4. září – 25. října 2020).

Ve spolupráci s Prácheňským muzeem v Písku vznikla výstava Známý – neznámý Oldřich Jelínek. Výstava proběhne v Malé výstavní síni Prácheňského muzea v termínu 3. září až 28. října. Vernisáž se uskuteční ve středu 2. září v 17.00.

  • Facebook
  • Twitter