Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pelhřimovští borci na mezinárodním turnaji v bojových umění

/
/
/
30 ZobrazeníO víkendu 11.-12. března proběhl mezinárodní turnaj v kickboxu asociace WMAC v německém Teublitzu nazvaný International German Martial Arts Games. Účastnili se ho také borci z Vysočiny.

Turnaj byl rozdělen do dvou dnů, kdy v sobotu probíhaly zápasy a v neděli se soutěžilo v sestavách a bezkontaktních disciplínách. Soutěžilo se v různých disciplínách všech bojových sportů a stylů. Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo více než 15 klubů ze sedmi zemí, a mezi konkurencí se neztratili ani zástupci oddílu Wu-shu Pelhřimov.
Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák, Petr Vaculín a Martin Dvořák přivezli celkem devět medailí z celkových devíti startů – z toho 4x zlato, 3x stříbro a 2x bronz.

Dominik Vaculín vybojoval dvě druhá místa v kategoriích pointfightingu (PF) děti do 13 let do 45 kg a do 50 kg, v kategorii PF děti do 13 let, nad 50 kg se opět probojoval do finále, ale tady už svého soupeře porazil a bral zlato.

Jaroslav Dvořák nastoupil ve dvou disciplínách – PF Junioři do 18 let, open a PF Kadeti do 16 let, do 60 kg, kde s přehledem, byť jako nejmladší zápasník obou kategorií (13 let), své soupeře přebodoval a odvezl si zasloužené dvě zlaté medaile.

Martin Dvořák vybojoval bronzovou medaili v kategorii PF Masters, open.

Petr Vaculín nastoupil jak v sobotních zápasech pointfightingu, kde vybojoval bronzovou medaili ve veteránech open, tak v nedělních formách, kde vybojoval zlatou medaili v kategorii Soft style a stříbrnou medaili v tradičních čínských zbraních.

Úvodní ilustrační foto: Wu-shu Pelhřimov

  • Facebook
  • Twitter