Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Památky zdarma a dožínky v sobotu v Jihlavě

/
/
/
490 ZobrazeníDen otevřených dveří památek se po jednatřicáté se uskuteční v sobotu 4. září na Masarykově náměstí v Jihlavě, doplní ho v centru krajského města dvanáctý ročník akce Den zemědělců, potravinářů a venkova Kraje Vysočina.

Živí poníci, hospodářský dvoreček, Králičí hop, sportovní výcvik psů, ukázky řezbářského řemesla nebo dřevěný kolotoč. K vidění bude i výstava staré a nové zemědělské techniky, výstava současných moderních aut v kontrastu s veterány z Úsobí. Součástí akce je také tradiční farmářský a řemeslný jarmark i bohatý program na pódiu.

V sobotu se můžete těšit na celou řadu zdarma otevřených památek po celé Jihlavě včetně jihlavského podzemí. I zde bude vstup na okruh historické podzemí a okruh kryt civilní obrany zdarma. Prohlídky historického podzemí se konají v 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00 a 16.00, kapacita je vždy 35 osob. Prohlídky krytu civilní obrany se konají v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 s kapacitou deseti osob. Bezplatné rezervační lístky budou k dispozici na pokladně podzemí v Hluboké ulici č. 1 v sobotu 4. září od 9.00.

Kompletní program

  • Facebook
  • Twitter