Pacient jihlavské nemocnice děkuje zdravotníkům koncertem
koncert V neděli 14. června se v odpoledních hodinách uskuteční pod širým nebem v areálu jihlavské nemocnice koncert, který pořádá jeden ze spokojených pacientů jihlavské nemocnice jako poděkování pacientům i zdravotnickému personálu.
V rámci programu vystoupí kapela Pepíčkovo štěstí a smíšený orchestr ZUŠ Velké Meziříčí. Hudba zazní ve vnitrobloku areálu, aby si ji mohli užít pacienti přímo ze svých pokojů, stejně jako návštěvníci a zaměstnanci nemocnice.
