Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opravy silnic na Vysočině na devíti úsecích, oprava obchvatu Brodu až v příštím roce

/
/
/
484 ZobrazeníV současnosti probíhá na Vysočina devět oprav na silnicích prvních tříd. V sobotu 24. září uvedlo Ředitelství silnic a dálnic ČR do provozu most ev. č. 34-045a na silnici I/34 u Havlíčkova Brodu (viz úvodní foto) a v následujících týdnech bude uvádět do provozu další stavby.

V první polovině října se to bude týkat oprav průtah a mostu ev. č. 34-044 u Havlíčkova Brodu na silnici I/34 na Humpolec. K 15. říjnu by měl být uvedený do provozu pravý jízdní pás silnice I/38 mezi dálnicí D1 a Jihlavou. Levý jízdní pás projde opravou v následující stavební sezóně.

Ještě na podzim tohoto roku plánuje investor zahájit další dvě opravy. V pondělí 26. září předává Ředitelství silnic a dálnic ČR zhotoviteli stavbu I/34 SVO obchvat Havlíčkova Brodu-PHS, aby v následujících dne mohl zahájit práce na opravě a výstavbě nových protihlukových stěn podél komunikace. Další stavbou, kterou plánuje investor zahájit v prvním říjnovém týdnu, je sanace svahu na průtahu Stříbrnými Horami na silnici I/19, kde je třeba řešit opěrnou zeď. Oprava vozovky severovýchodního obchvatu Havlíčkova Brodu v délce 2,7 kilometru na silnici I/34 začne až v roce 2023.

  • Facebook
  • Twitter