Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilý řidič se 175 kilometry v hodině na tachometru na dálnici D1 na Vysočině

/
/
/
727 ZobrazeníPolicisté z Velkého Beranova krátce před šestnáctou hodinou v pondělí 15. října na 114. kilometru dálnice ve směru na Prahu zaznamenali řidiče, který překročil nejvyšší povolené rychlost, po zastavení zjistili, že je navíc pod vlivem alkoholu.

„Povolenou rychlost v daném místě překročil řidič osobního vozidla Škoda Superb, jemuž policisté naměřili 175 kilometrů v hodině. Na parkovišti na 111. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu policejní hlídka vůz zastavila. Za volantem seděl čtyřiapadesátiletý muž, který pokutu za překročení nejvyšší povolené rychlosti na místě uhradil.
Policisté vyzvali řidiče k provedení dechové zkoušky, jejíž výsledek byl pozitivní – 1,63 promile alkoholu v dechu. Pozitivní byla také opakovaná dechová zkouška – 1,74 promile alkoholu v dechu. Policisté řidiče vyzvali k provedení lékařského vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu. Lékařskému vyšetření se muž podrobil, ale odběr biologického materiálu odmítl. Policisté řidiče zajistili a předali k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině s tím, že mu policisté z dálničního oddělení Velký Beranov zadrželi muži řidičský průkaz a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V úterý muži sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

  • Facebook
  • Twitter