Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Okresní kolo přeboru družstev škol v šachu v Pelhřimově

/
/
/
46 Zobrazení

Ve středu 21. a ve čtvrtek 22. listopadu se utkala družstva škol z Pelhřimovska v okresním kole Mistrovství ČR v rapid šachu. Pořadatelem byl tradičně DDM Pelhřimov a hostil patnáct družstev a 70 hráčů a hráček. Hrálo se systémem každý s každým a soutěžilo se ve třech kategoriích.

Výsledky
I. kategorie – 1.-5. třída základních škol – šest družstev
1. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (Kolman Martin, Přikryl Radek, Lukáš Horák, Hovorka Jan, Rafaj Matěj)
2. místo ZŠ Hradská, Humpolec (Filippou Christian, Paul Adam, Makovec Matěj, Pešek Jindřich, Roll Marek)
3. místo ZŠ Hálkova, Humpolec (Čábera Richard, Boháč František, Dománek Stanislav, Buňata Vít)
4. místo ZŠ Senožaty
5. místo ZŠ Lukavec A
6. místo ZŠ Lukavec B

Nejlepším hráčem na první šachovnici byl Filippou CH., na 2. šachovnici Boháč F., na 3. šachovnici Makovec M. a na 4. šachovnici Buňata V.

II. kategorie – 6.-9. třída základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií – sedm družstev
1. místo GYOA Pelhřimov (Vyhnálek Jan, Ecler Matěj, Říčan Matouš, Kalina Jan, Petrák Matyáš),
2. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (Edr Michal, Přikryl Miloslav, Kaňková Nikola, Kasalová Nikola, Horák David),
3. místo Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, A Humpolec (Ferda Josef, Brabencová Aneta, Zachová Tereza, Šotola Petr).
4. místo ZŠ Lukavec
5. místo ZŠ Hálkova, Humpolec
6. místo Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, B Humpolec
7. ZŠ Kamenice nad Lipou

Nejlepším hráčem na 1.šachovnici Edr M., na 2. šachovnici Ecler M., na 3. šachovnici Říčan M. a na 4. šachovnici Horák D.

III. kategorie – střední školy – pouze dvě družstva
1. místo GYOA Pelhřimov (Jaroš Jan, Kaňka Lukáš, Veřtát Jakub, Duong Nam Anh, Havelka Filip) a
2. místo Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, Humpolec (Klubal Jiří, Škaryd Tomáš, Zach Vojtěch, Hajčiar Jan, Doležálek Matěj).

První dvě družstva v jednotlivých kategoriích se nominovala do krajského kola přeboru družstev škol.

  • Facebook
  • Twitter