Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Odstartovala dobročinná sbírka na vybavení gynekologicko-porodnického oddělení novoměstské nemocnice

/
/
/
202 ZobrazeníFirma MOREAU AGRI Vysočina se sídlem v Maršovicích jako tradiční organizátor akce Zetor show, při níž se tvoří nové rekordy a setkávají se lidé z mnoha oborů, dala impulz k dobročinné sbírce ve prospěch Nemocnice v Novém Městě na Moravě.

Letošní Zetor show, která se uskuteční ve čtvrtek 20. června ve Vysočina areně a na kterou přichází celá řada škol, firem i podnikatelů, odstartuje vyhlášení dobročinné sbírky na porodnicko-gynekologické oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě. Oddělení, které bylo postaveno v sedmdesátých letech minulého století a už nutně potřebuje rekonstrukci.

Přestavba gynekologicko-porodnického pavilonu začne v letošním roce. Projekt realizovaný Krajem Vysočina za několik stovek milionů korun ovšem nezahrnuje většinu vnitřního vybavení. Pro gynekologické ambulance je zapotřebí nakoupit nová vyšetřovací polohovatelná křesla. Ta stávající už mají svá nejlepší léta za sebou a navíc je nelze polohovat. Obdobně jsou na tom i vyšetřovací lůžka využívaná pro těhotné při USG vyšetření. Dále jsou v ambulancích zapotřebí instrumentální stolečky a mnohé další věci nezbytné pro provoz ambulancí.

Gynekologicko-porodnický pavilon novoměstské nemocnice čeká v letošním roce rekonstrukce


Nové vybavení gynekologických ambulancí ovšem není to jediné, co bude novoměstské gynekologicko-porodnické oddělení v budoucnu potřebovat. Další nezbytnosti bude nutné pořídit po realizaci přestavby pavilonu. Součástí rekonstrukce je mimo jiné i výstavba tří samostatných porodních boxů, které zajistí nastávajícím maminkám více pohodlí a soukromí. A právě do těchto porodních boxů budou zapotřebí porodní stoly. Nutné bude i dovybavení pokojů novým nábytkem. I proto vznikla sbírka na platformě Donio, která pomůže nové vybavení do gynekologicko-porodnického pavilonu pořídit. Přispět na něj může kdokoliv a jakoukoliv částkou.

Podrobné informace

  • Facebook
  • Twitter