Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Od soboty po opravené silnici ze Ždírce na hranice kraje

/
/
/
427 ZobrazeníV režimu předčasného užívání stavby bude v sobotu 14. srpna uvedený do provozu opravený úsek silnice I/34 mezi Ždírcem nad Doubravou a hranicí Kraje Vysočina a Pardubického kraje. Stane se tak v průběhu soboty, kdy se doprava z objízdných tras vrátí na opravený 3200 metrů dlouhý úsek.

Další dokončovací práce budou probíhat mimo vozovku nebo v rámci posuvného pracovního místa. Mimo obec musí řidiči počítat s omezením maximální dovolené rychlosti až do doby vydání výsledků měření protismykových vlastností povrchu vozovky.

Přes uplynulý víkend dokončili stavaři dosypávání krajnice a dosypávání a tvarování příkopu. Začátkem tohoto týdne dokončili v celém úseku kompletně svodidla a dokončuje se instalace šikmých prefabrikovaných čel na propustcích pod přejezdy na přilehlé pozemky. Ještě zbývá dokončit vodorovné dopravní značení, to bude zatím v barvě, a po zabroušení povrchu ho obnovíme v plastu.

  • Facebook
  • Twitter