Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O Velikonocích začne v Třebíči jarní hubení přemnožených potkanů

/
/
/
580 ZobrazeníNa Velikonoční pondělí 2. dubna začne plánovaná jarní deratizace města a městských částí, která včetně závěrečného úklidu uhynulých hlodavců potrvá do 20. května. Odbor životního prostředí třebíčské radnice žádá obyvatele města o spolupráci při této rozsáhlé akci.

Majitelé a správci všech objektů musí před deratizací provést určitá preventivní opatření. Ta spočívají především ve vyčištění sklepů, prostorů pro uložení odpadových nádob, utěsnění všech prostupů do objektů, pozavírání sklepních oken a utěsnění kanalizačních vpustí ve sklepech.

„Majitelé, nájemníci a správci všech objektů musí zajistit deratizační firmě vstup do svých objektů a umožnit jí tak provedení deratizace. Zároveň jsou povinni provádět všechna opatření proti šíření přenosných nemocí. Nedodržení těchto zásad lze totiž postihovat jako přestupek,“ uvedl vedoucí Odboru životního prostředí Pavel Vosátka.

Deratizační firmy označí už deratizované objekty letáčky, na nichž je uvedeno datum položení a druh použité nástrahy a také informace o firmě a odpovědné osobě, která deratizaci provádí. Je nutné, aby celá akce proběhla za spolupráce Městského úřadu, Krajské hygienické stanice Třebíč, deratizační firmy a hlavně majitelů jednotlivých objektů a to v jednotném termínu. Jedině tak je možné zajistit úspěšnost celé akce.

I. etapa

II. etapa

III. etapa

IV. etapa

2. 4. – 8. 4. 2018

9. 4. – 15. 4. 2018

16. 4. – 22. 4. 2018

23. 4. – 29. 4. 2018

Borovina

Stařečka

Nové Dvory

Horka Domky

Podklášteří

Vnitřní Město

Nové Město

Průmyslová čtvrť

Týn

Sokolí

Brněnská

Nová prům. čtvrť

Zámostí

Slavice

Ptáčov

Račerovice

Panská Niva

Pocoucov

Budíkovice

Nehradov

Hrádek

Řípov

  • Facebook
  • Twitter