Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O neoblíbených živočiších trochu jinak s Klárou Bezděčkovou v Telči

/
/
/
158 ZobrazeníTelčské muzeum hostí v pondělí 29. května od 17.00 přednášku Kláry Bezděčkové z Muzea Vysočiny Jihlava nazvanou Nenávidění miláčkové. Ve Špitální ulici na Starém Městě bude hovořit o půvabu neoblíbených živočichů.

Příroda nezná pojmy dobrá a špatná, užitečná a škodlivá zvířata. Když se podíváme na příslušníky živočišné říše zblízka, i ti nejopovrhovanější tvorové nám mohou najednou připadat zajímaví, milí, ba dokonce i roztomilí. Zjistíme, že mají úplně běžné zvířecí radosti a starosti. Mohou být silní, neohrožení, úspěšní, zranitelní, vyděšení, bezbranní. A co víc, mnozí z nich jsou nositeli vlastností, které považujeme za největší ctnosti.
O skrytém půvabu neoblíbených živočichů, o hadích maminkách, upířích parťácích, hyení etiketě i o tom, jestli je člověk člověku opravdu vlkem, a mnohém dalším se zooložkou Klárou Bezděčkovou.

  • Facebook
  • Twitter