Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Noční požár v Třebíči s osmimilionovou škodou

/
/
/
412 ZobrazeníK požáru došlo v neděli 9. června v bytě v panelovém domě v Novodvorské ulici v Třebíči po půl desáté večer. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Třebíče společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů ze Starče, Čechtína, Trnavy a Rudíkova.

Velitel na místě vyhlásil druhý stupeň požárního poplachu. „Z domu hasiči evakuovali 21 lidí, tři lidé se při požáru zranili a skončili v péči zdravotníků, kteří je po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitními vozy do třebíčské nemocnice. Dostat požár pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo v 23.13, o hodinu později byl požár zcela zlikvidován. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku osm milionů korun. Příčina vzniku požáru zůstává nadále v šetření,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter