Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Třebíčsku hořelo další pole

/
/
/
1031 ZobrazeníDevět jednotek hasičů likvidovalo ve čtvrtek 25. července odpoledne požár pole u Číměře na Třebíčsku. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na 40 000 korun. 

„K požáru vyjely v 16.28 hod jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Třebíči, Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Budišova, Dalešic, Hrotovic, Valče, Pozďatína a Číměře. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu,“ informovala Petra Musilová, mluvčí krajských hasičů.

Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů. Po necelé půlhodině hašení se jim podařilo dostat požár pod kontrolu. „Úplně zlikvidovat plameny se jednotkám podařilo po půl šesté v podvečer. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Požár zapříčinila závada na žací liště kombajnu, konkrétně zadřené ložisko,“ upřesnila Musilová.

V tomto týdnu je to na Třebíčsku už o druhý požár. Ve středu hořelo pole a les u Budíkovic. O požáru jsme psali ve článku Na Třebíčsku hořelo pole a les.

Foto: HZS Kraje Vysočina

  • Facebook
  • Twitter