Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na opravenou Havlíčkovu ulici se vrátí řidiči o dva měsíce dříve

/
/
/
216 ZobrazeníNecelý rok trvající rekonstrukce Havlíčkovy ulice v Brodě v úseku od křižovatky s Nerudovou ulicí po obytnou zónu Rozkoš je u konce. Dělníci zahájili práce, které si vyžádaly úplnou dopravní uzavírku, v srpnu loňského roku.

Opravenou komunikace v délce 470 metrů pokryl nový asfaltobetonový povrch, její součástí se staly nové parkovací plochy, chodníky a vjezdy ze zámkové dlažby. Prostor doplnilo zrekonstruované veřejné osvětlení a nechybí sadové úpravy. Součástí nově vybudované dešťové kanalizace je retenční nádrž v podobě zemní tůně s vodní plochou zhruba 100 m². Opravou prošly i inženýrské sítě na náklady jejich vlastníků.

Práce skončily oproti uzavřené smlouvě o dva měsíce dříve, řidičům se komunikace otevře v sobotu 1. července. Na svá původní místa se vrátí i zastávky městské hromadné dopravy Psychiatrická léčebna a Bílý dům. Za rozsáhlou investiční akci, která probíhala ve dvou etapách, zaplatí radnice ze svého rozpočtu celkem 46 milionů korun.

  • Facebook
  • Twitter