Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Jihlavsku odstartoval v pondělí Týden Evropského testování

/
/
/
652 ZobrazeníKampaň Evropský týden testování na HIV a žloutenky probíhá už několikátý rok v mnoha státech Evropy s hlavním cílem zpřístupnit bezplatné testování na HIV infekci a také na žloutenku typu B a C, případně syfilis a tím předejít pozdními odhalení infekce. Otestovat se je možné v termínu 21. – 28. listopadu v Centru U Větrníku a v terénních lokalitách kam pracovníci jihlavského Káčka zajíždí.

Evropský testovací týden nabízí ideální příležitost, jak odhalit počátky HIV infekce. Včasné odhalení infekce umožňuje léčbu, která dokáže zajistit kvalitní život. Čím dříve je infekce odhalena, tím účinněji odpovídá tělo pacienta na léčbu a předchází se nežádoucím komplikacím.

V případě zájmu o testování stačí kontaktovat Centrum U Větrníku na tel.: 736 523 675 nebo na emailu: kacko@jihlava.charita.cz. Případně se můžete dostavit i osobně, a to na adresu U Větrníku 862/17, Jihlava, kde Káčko sídlí.

Seznam lokalit, kam pracovníci Centra U Větrníku každý týden zajíždí:

Den Lokalita čas
Pondělí Pelhřimov a okolí Kamenice nad Lipou a okolí 14.00-20.00
Úterý Humpolec a okolí Pacov a okolí 14.00-20.00
Středa Třešť, Telč a okolí Počátky, Žirovnice a okolí 14.00-20.00
Čtvrtek Jihlava a okolí 14.00-20.00
Pátek

Objednat se na testování v terénu je možné, ale po předchozím zavolání na telefonním čísle: 736 523 675.

  • Facebook
  • Twitter