Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Den melanomu zkontroluje v jihlavské nemocnici znaménka

/
/
/
173 ZobrazeníJihlavská nemocnice se zapojí v pondělí 6. května do Mezinárodního dne melanomu. Vyšetřovat znaménka bude kožní lékařka ručním dermatoskopem. Vyšetření je rychlé a bezbolestné a může zachránit život.

Kožní ambulance se otevře zájemcům 6. května v časech 8.00-11.30 a 12.30-14.30. K vyšetření se doporučujeme objednat prostřednictvím interaktivního formuláře na: www.denmelanomu.cz. Formulář se otevře zájemcům ve čtvrtek 2. května. U neobjednaných pacientů nemůžeme zaručit, že budou vyšetřeni. Před vyšetřením vyplní pacient dotazník, pak proběhne krátký rozhovor a samotného vyšetření.

„Vyšetření zahrnuje kontrolu pigmentových névu ručním dermatoskopem. Pacientům také poskytneme informace o rizikových faktorech a doporučíme ochranu pokožky před slunečním zářením. Při nálezu podezřelých útvarů se s klienty individuálně domluvíme na dalším postupu,“ popisuje primářka kožního oddělení jihlavské nemocnice Marie Policarová.

Pacienti najdou ambulanci v přízemí interního pavilonu, místo bude označené.

  • Facebook
  • Twitter