Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Muzeum Vysočiny Jihlava znovu otevřelo své prostory milovníkům historie a umění

/
/
/
487 ZobrazeníV úterý 11. května se otevřelo pro veřejnost jihlavské muzeum a jeho pobočky v Třešti, v Telči a na hradě Roštejnu.
Prostory jihlavského muzea jsou přístupné v běžné otevírací době od 9.00 do 17.00. Kromě stálých expozic je k vidění hned několik výstav.

Vmázhausu probíhá výstava Jan Bechyně – známý neznámý, která připomíná sté výročí narození významného českého entomologa, který se proslavil v zahraničí a u nás zůstává doposud nedoceněn.

V malém výstavním sále pokračuje výstava Skleněná krása ze sbírek jihlavského muzea představující užitkové, dekorativní a osvětlovací sklo z muzejních depozitářů.

Na arkádách mohou zájemci zhlédnout vítězné snímky z fotografické soutěže Photographia Natura 2020, tematicky zaměřené na interakci v přírodě.

Pobočky v Třešti a Telči fungují podle běžného režimu a na hradě Roštejn jsou přístupné prostory bez průvodce, tedy trasa B a hradní věž.

  • Facebook
  • Twitter