Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Musica animata opět v Jaroměřicích nad Rokytnou a Moravských Budějovicích

/
/
/
653 ZobrazeníTřebíčský smíšený pěvecký sbor Musica animata ve spolupráci s Besedou Moravské Budějovice a farnostmi Moravské Budějovice a Jaroměřice nad Rokytnou pořádá v neděli 15. dubna dva koncerty duchovní hudby v Jaroměřicích nad Rokytnou a v Moravských Budějovicích. 

Mnohogenerační pěvecký sbor Musica animata se po delším období produkce velkých děl klasické i soudobé hudby (J. S. Bach, G. F. Händel, A. Vivaldi, W. A. Mozart, F. X. Brixi, J. J. Ryba, J. Pavlica a další.), z nichž nejvýznamnější bylo v posledních letech provedení Händelova Mesiáše na mnoha místech naší vlasti, vrací zpět k hudbě a capella. „Koncert v kostele sv. Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou začíná v 15.00 a v kostele sv. Jiljí v Moravských Budějovicích v 18.00. Zazní výběr z děl české i světové sborové literatury a soubor motet známého britského skladatele, sira Karla Jenkinse, autora cyklu Adiemus, The Armed Man, Requiem a dalších,“ zve Karel Tomek z pěveckého sboru Musica animata.
Vstupné je dobrovolné.
Více informací na www.animata.cz.

  • Facebook
  • Twitter