Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Mladý distributor drog z Třešťska v rukou policie

/
/
/
365 ZobrazeníMladého muže dopadli v dopoledních hodinách v obci na Třešťsku, kde v současné době bydlí. Kriminalisté ho zadrželi a v bytě provedli domovní prohlídku. „Zajistili jsme přibližně šedesát gramů krystalické látky a přes 400 gramů marihuany,“ uvedl Radomír Němec, vedoucí oddělení obecné kriminality. Zajištěné drogy budou podrobeny zkoumání na odborném policejním pracovišti. Zadrženého muže kriminalisté odvezli na oddělení policie v Jihlavě, kde byl umístěn do policejní cely.  

Policejní komisař zahájil na základě shromážděných důkazů jeho trestní stíhání. „Jednadvacetiletý muž byl obviněn ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy,“ dodal vedoucí jihlavských kriminalistů Radomír Němec. Obviněný muž je ze Znojemska a v současné době žije na Jihlavsku, v minulosti ještě nebyl soudně trestán. 

„Muž je obviněn z toho, že prodával dalším mladým lidem ve věku kolem dvaceti let pervitin. Distribuoval také marihuanu, kterou zájemcům předával za peníze nebo ji poskytoval zdarma k okamžitému užití. Drogy zájemcům předával zejména v obci, kde v současné době bydlí, dále v Třešti a také na Jindřichohradecku. Pervitin a marihuanu přechovával v bytě. Při zákroku, který provedli kriminalisté minulý týden, zajistili desítky gramů pervitinu a několik stovek gramů marihuany,“ uzavřela policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že obviněnému muži hrozí za spáchaný trestný čin trest odnětí svobody až na pět let.

  • Facebook
  • Twitter