Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mladík v Humpolci okradl nezletilou dívku, druhý den ho dopadli policisté

/
/
/
617 ZobrazeníPolicisté z Humpolce a pelhřimovští kriminalisté dopadli jednadvacetiletého muže, který v Humpolci okradl nezletilou dívku o mobilní telefon. Následující den po krádeži ho zadrželi a zahájili proti němu trestní stíhání.

„Muž je obviněný z toho, že v neděli 15. listopadu kolem půl páté večer oslovil na Dolním náměstí v Humpolci nezletilou dívku, které se dotázal, zda má u sebe mobilní telefon a kolik je hodin. V momentě, kdy dívka vytáhla z kapsy telefon v hodnotě kolem jedenácti tisíc korun, muž jí ho vytrhl z ruky a utekl,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
V pondělí 16. listopadu v dopoledních hodinách zadrželi policisté podezřelého muže v Humpolci a zajistili odcizený telefon. Na základě získaných důkazů policejní komisař zahájil trestní stíhání muže.

Odcizený telefon, archiv Policie ČR

„Jednadvacetiletý muž byl obviněn ze spáchání zločinu krádeže, za což mu nyní hrozí až osmiletý trest odnětí svobody,“ dodal Pavel Nováček, vedoucí oddělení obecné kriminality. Obviněný muž je trestně stíhaný na svobodě a případ policisté nadále vyšetřují.
„Vzhledem k tomu, že se trestné činnosti dopustil v době, kdy je na území republiky vyhlášen nouzový stav, hrozí mu tak přísnější postih,“ uzavřela Stanislava Rázlová.

  • Facebook
  • Twitter