Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mattoni 1873 má vlastní e-shop a míří i na Vysočinu

/
/
/
606 ZobrazeníNejvětší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873 spustil v létě e-shop se svými produkty. Minerální vody, ochucené nápoje a další výrobky ze svého portfolia doručoval zprvu zákazníkům v Praze. Nyní expanduje i do krajských měst včetně Jihlavy a láká na dopravu zdarma.

Vytvořením digitálního prodejního kanálu vyšla Mattoni 1873 vstříc zákazníkům v době karanténních opatření. Realizace se nastartovala rychle a během tří měsíců vznikla nová platforma pro přímý online prodej. První rozvozy putovaly po Praze a okolí.
„Nový e-shop je určen všem, kteří si potřebují zajistit nápoje rychle, snadno a s doručením až ke dveřím. Disponujeme širokým portfoliem nealkoholických nápojů včetně oblíbených snacků, takže si vybere opravdu každý,“ popisuje zacílení e-shopu Ondřej Postránský, ředitel strategického marketingu Mattoni 1873.

Doručení do druhého dne a hygienická opatření
Minimální objednávka jsou tři balení a kurýři jsou schopni produkty doručit i do druhého pracovního dne. V první fázi byl rozvoz jen po Praze a okolí rozšiřuje firma rozvoz do větších měst ve všech krajích. Standardně pak platí zákazník za menší nákup 49 Kč a doručení zdarma získá až při objednávce nad 799. Mattoni 1873 dbá na bezpečnost, proto zachovala hygienická opatření platná v době karantény. Kurýři mají jednorázové roušky a rukavice, mezi každým závozem se vozy dezinfikují.
Seznam měst

Více než e-shop s nápoji
Cílem vlastního e-shopu je být blíže spotřebitelům a nabízet služby s přidanou hodnotou. Kromě prémiových produktů má Mattoni 1873 pro své zákazníky připraveny dárkové předměty, zajímavé soutěže a speciální produktové kampaně s možností výher. Právě například zde běží Pepsi Retro kampaň. E-shop nabízí kromě minerálních vod Mattoni a Magnesia i další produkty Mattoni 1873 – ochucené nápoje, džusy, produkty Pepsi a snacky.

  • Facebook
  • Twitter