Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Masopust v jihlavské zoo a kolo štěstí ve Vodním ráji o jarních prázdninách

/
/
/
281 ZobrazeníŠkolákům na Vysočině začínají v pondělí 20. února týdenní jarní prázdniny. V Jihlavě mohou zájemci vyrazit hned na několik akcí.

Stačí navštívit jejich stránky www.dojihlavy.cz, kde návštěvníci najdou Prázdniny v Jihlavě na týden, nebude se nudit ani jeden den.

Speciální program si pro školáky připravila Zoologická zahrada Jihlava. Během celého týdne si tam návštěvníci mohou vyplnit masopustní kvíz. „Děti i dospělí se díky němu dozvědí, jaké zvířecí masky byly v minulosti součástí masopustních průvodů,“ prozradila vedoucí vzdělávacího oddělení Pavla Jarošová.

Od pondělí do pátku jsou připravena i komentovaná krmení zvířat. „V půl dvanácté u lam guanako, ve dvanáct u prasat visajanských a o půl jedné u našich medvědů,“ uvedla vedoucí marketingového oddělení zoo Simona Kubičková.

Zoo Jihlava připravila den otevřených dveří ve vzdělávacím centru PodpoVRCH

Ve čtvrtek 23. a v pátek 24. února od 11.00 do 14.00 je naplánován den otevřených dveří ve vzdělávacím centru PodpoVRCH a celý týden vyvrcholí v sobotu 25. února masopustem. „Od 11.00 do 14.00 budeme právě v centru PodpoVRCH vyrábět zvířecí masky a malovat na obličej. Ve dvě hodiny pak vyrazí masopustní průvod od hlavní pokladny směrem k vesnici Matongo. Moc se na všechny těšíme. Děti, které dorazí do zoo ve zvířecí masce a průvodu se zúčastní, budou mít ten den vstup zdarma,“ nalákal ředitel zoo Jan Vašák.

Vodní ráj v Jihlavě upravil na jarní prázdniny otevírací dobu a připravil pro návštěvník kolo štěstí

Na školáky myslely také Služby města Jihlavy. Ty upravily otevírací dobu pro veřejnost v bazénu E. Rošického a také ve Vodním ráji. V aquaparku si pro návštěvníky dokonce připravily kolo štěstí, na kterém si lidé mohou vytočit slevu na jakékoliv rodinné vstupné.

  • Facebook
  • Twitter