Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Marek Kovář provedl zájemce v online přednášce po různých místech České republiky

/
/
/
752 ZobrazeníKrajská knihovna Vysočiny (KKV) uspořádala v pondělí 8. března cestopisnou přednášku Kouzlo České republiky s cestovatelem Markem Kovářem. V minulosti KKV pořádala cestopisné přednášky v Havlíčkově Brodě v sále Staré radnice. Současná opatření neumožňují setkání cestovatele s posluchači, a proto se uskutečnilo živé vysílání přes internet.

Marek Kovář z pražského bytu komentoval své zážitky z cestování pro posluchače, kteří se připojili na platformu Teams.

„Ne každý rok se každému z nás podaří vyrazit někam do zahraničí. Naše vlast nabízí mnoho krásného a tajuplného. Objevme skryté kouzlo nádherných českých památek, které máme všichni na dosah. Některé z nich jsou natolik ceněné, že byly zapsány i na seznam UNESCO, “ řekl na začátku své přednášky cestovatel Marek Kovář.
Skoro dvouhodinové povídání s promítáním fotografií provedlo posluchače přes všechny kraje České republiky. Z mnoha fotografií byly zajímavé záběry z Prahy v době Covid-19.
„S Markem Kovářem jsme poprvé uspořádali besedu přes internet. Celkem bylo připojeno 27 lidí. V pondělí 12. dubna od 18.00 bude vyprávět David Hainall o Rumunsku. Doporučuji sledovat web naší knihovny, kde budou informace o možnosti připojení na cestopisnou přednášku,“ uvedla Ludmila Bouchnerová z KKV.

Více informací na: www.marekkovar.cz nebo www.facebook.com/marekkovar.cz/.

  • Facebook
  • Twitter