Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Křižíkova ulice v Jihlavě se kvůli rozšíření na prázdniny uzavře

/
/
/
691 ZobrazeníKřižíkova ulice v Jihlavě bude stavební firmě předána 21. července, pro dopravu se uzavře přibližně koncem měsíce. Celá akce potrvá nejdéle do října.

Silnice z kamenných kostek v Křižíkově ulici vedoucí pod Brněnským mostem až k obchodnímu domu City park se bude rozšiřovat. Stavební práce by měly začít 21. července, pro dopravu se ulice uzavře kolem konce července.

„Nový povrch bude opět z kamenných kostek, komunikace se však rozšíří z původních 3,5 metrů v některých místech až na šest metrů šířky. Velká část rozšíření komunikace je navržena do areálu Alfatex,“ doplnil radní pro rozvoj města Petr Ryška.

Uzavírka silnice se dotkne příjezdu k několika domům – příjezd k nim bude zajištěn. Stavební práce provede na základě výběrového řízení společnost Stavební firma Škrabal, spol. s r. o., přibližně za dva miliony 326 tisíc korun.

  • Facebook
  • Twitter