Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kraj Vysočina má v novoměstské nemocnici novou výstavu. V hlavní roli jsou zde dobrovolníci

/
/
/
146 ZobrazeníNaDšení, pomOc, oBětavost, skRomnost, ochOta, úsměV, Odvaha, přáteLství, zkušeNost, sÍla, poKora. Slova, která definují dobrovolníky na Vysočině. A právě na dobrovolnictví je zaměřená nejnovější výstava Kraje Vysočina ve foyer pavilonu chirurgických oborů novoměstské nemocnice.

Výstavní panely ukazuje dobrovolníky v celé škále jejich dobrovolnické činnosti. Pomáhají handicapovaným, seniorům, dětem i mládeži. Jejich pomoc spočívá i ve venčení psů v útulcích, v ochraně přírody, pomoci při obnově památek, pomoci při živelných katastrofách a v mnohých dalších oblastech.
„Pomáhat je radost,“ je mottem dobrovolníků. O tom, že jsou zapotřebí, není sporu. Jak se dobrovolníkem stát, kdo jím může být, co je vlastně dobrovolnické centrum a na mnohé další otázky odpoví případným zájemcům letáčky, které jsou umístěné na jednom z výstavních panelů.

  • Facebook
  • Twitter