Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Knihomoli v divadle Za komínem v Humpolci

/
/
/
1231 ZobrazeníDivadlo Navětvi vystoupí v neděli 4. října v humpoleckém divadle Za komínem s divadelním představení pro děti nazvaném Knihomoli.

„Kdo nikdy nenašel v knize vytrženou a napůl snězenou stránku, o nich asi ještě neslyšel. My ostatní ale dobře víme, že v našich knihovničkách se prohánějí malí broučci, kteří doslova a do písmene hltají příběhy v knihách.
Představení Divadla Navětvi vám nabídne veselý náhled do jedné takové knihovničky a do života dvou obyčejných knihomolů.
Setkáte se spolu s nimi s významnými literárními postavami jako je Don Quijotte, Babička, Malý Princ, Pipi Dlouhá punčocha nebo vodník Česílko. Navštívíte i Říši divů, a když budete sledovat pozorně, třeba se naučíte, jak si knížky jaksepatří vychutnat a jak použít sílu písmen ve svůj prospěch,“ zve Kateřina Čermáková, programová ředitelka divadla Za komínem.
Představení s autorskou hudbou plné písniček bude bavit děti i dospělé.
Určeno dětem od pěti let.
Vstupné je 100 Kč.

  • Facebook
  • Twitter