Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kaskadérské autorodeo v jihlavském amfiteátru

/
/
/
352 ZobrazeníV sobotu 1. října se v amfiteátru v Jihlavě představí od 16.00 kaskadérská show s autorodeem Flott Cascaders Team (FCT), který má tradici delší než dvacet pět let a v současné době je posledním týmem v Evropě, který pořádá svá vystoupení na stadionech.

„Letos mají čeští automobiloví kaskadéři významné jubileum. Je to už padesát let, co se české autorodeo objevilo na scéně, a dva členové našeho týmu u tohoto zrodu byli,“ vysvětluje Alfréd Šmíd, koordinátor kaskadérských scén.
Na letošním turné, které má zastávku v Jihlavě, se mohou návštěvníci setkat s legendami oboru. Čekají na ně jízdy po dvou kolech, na které se tým FCT specializuje. Uvidí sekvenci rychlých synchronizovaných jízd a efektních driftů, autobaletu, skoků a akrobacií na jedoucích autech. Nebude chybět odstřel jedoucího auta bazukou, který připomene prostředí natáčení akčního filmu, exploze a speciální efekty pro nás připravuje Flash Barrandov. V programu bude také Freestyle motocross (FMX). „Na FMX jsme přešli z původních skoků motorkou do dálky, ve kterých máme dokonce světový rekord. Byli jsme jedni z prvních v Evropě, kteří vlastní mobilní FMX rampy. Chceme, aby divák odcházel maximálně spokojený a plný dojmů, proto je velmi důležitá choreografie, emotivní hudba a přesné nasvícení, oheň a kouř plní svou roli. Doplněno velkými explozemi, řevem motorů, sloučeno s brilantními výkony a řidičskými schopnostmi kaskadérů,“ dodává Alfréd Šmíd.

  • Facebook
  • Twitter