Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Judisté z Vysočiny v Jablonci nezklamali

/
/
/
1963 ZobrazeníO uplynulém víkendu se v Jablonci nad Nisou uskutečnil Český pohár Grand Prix v judu, účastnili se také judisté s Vysočiny pod vedením trenéra Josefa Šimáčka.

Ve váze do 60 kg nastoupili bratři Bohdálkové, v hmotnostní kategorii do 73 kg se představil za Slavoj Polná Jan Drápela, v kategorii juniorek do 63 kg  za Spartak Velká Bíteš Barbora Mladá. Oba jmenovaní absolvují pravidelné tréninkové jednotky s Judem Vysočina.

Nejlépe svou formu prodal Jakub Bohdálek, který prošel turnajem bez zaváhání a vybojoval zlatou medaili. Dařilo se i Janu Bohdálkovi, který ale nepřešel přes semifinále a poté prohrál v zápase o třetí příčku a musel se tak spokojit s pátým místem. Jen těsně pod stupni vítězů skončil Jan Drápela. V boji o bronz neudržel vedení, v samotném konci zápasu podlehl Svítkovi z Kralup a obsadil pátou příčku. Druhé místo přivezla z Jablonce

„Chtěl bych pochválit Kubu Bohdálka, pral se dobře s nasazením, zaslouženě zvítězil. Honza Bohdálek bohužel v posledním zápase nepředvedl maximum a to ho stálo medaili. Mrzí mě prohra Honzy Drápely, od bronzu ho dělilo jen několik vteřin. Báře se turnaj povedl, ukázala kvalitní judo. Celkově jsem s výkony i výsledky spokojen“ hodnotil trenér Josef Šimáček.

  • Facebook
  • Twitter