Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavské kotelny hledají jednatele

/
/
/
521 ZobrazeníJihlavské kotelny, které zajišťují energetické služby pro krajskou metropoli, hledají jednatele. Termín nástupu se předpokládá v lednu či únoru příštího roku.

Základními požadavky pro budoucího jednatele společnosti jsou kromě manažerských dovedností i zkušenosti s operativním řešením problémů nebo strategického myšlení. Společnost na oplátku nabízí pracovní smlouvu na dobu neurčitou, bonusy dosahující výše 20 procent ročního platu nebo služební automobil.

Společnost Jihlavské kotelny zajišťuje profesionální přístup v oblasti poskytování energetických služeb. Po privatizaci ukončené v roce 1994 byla převedena do úplného vlastnictví statutárního města Jihlavy. V roce 2000 se Jihlavské kotelny staly členem rakouského koncernu Energie Steiermark AG, což přispělo k dalšímu zkvalitnění služeb a výraznému rozvoji.

Výběrové řízení je vyhlášeno od konce září do 25. října, více informací naleznete na stránkách města zde. Více o společnosti Jihlavské kotelny na https://www.jihlavskekotelny.cz/.

  • Facebook
  • Twitter