Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jazz rozezní v neděli park Budoucnost v Brodě

/
/
/
488 ZobrazeníOkrašlovací spolek Budoucnost pořádá v neděli 8. května tradiční promenádní koncert, na kterém vystoupí Originální pražský synkopický orchestr, jehož repertoár, doslova prověřený stoletím, tvoří tradiční jazz, blues a taneční hudba už od dvacátých let minulého století.

„Byl to právě Originální pražský synkopický orchestr, který v roce 2011, tedy v prvním roce činnosti obnoveného Okrašlovacího spolku Budoucnost, zahájil tradici tímto spolkem pořádaných promenádních jazzových koncertů v unikátním prostředí, v Šupichově altánu v Parku Budoucnost, který byl založen původním Okrašlovacím spolkem Budoucnost v roce 1889,“ popsal Jan Schneider, mluvčí a čestný předseda Okrašlovacího spolku Budoucnost, Havlíčkův Brod.

Promenádní koncert se bude konat v neděli 8. května od 11.00 v parku Budoucnost v Šupichově altánu.
Drobné občerstvení je zajištěno. Taneční parket bude připraven. Vstupné je dobrovolné.

K navození příslušné atmosféry dovolujeme si vám uvést coby „chuťovku“ odkaz na starší kraťoučné vystoupení Otce zakladatele Originálního pražského synkopického orchestru, jazzového a barokního trumpetisty Pavla Klikara.

  • Facebook
  • Twitter