Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jarní slavnosti v Lípě s Olgou Lounovou

/
/
/
1174 ZobrazeníLipské jarní slavnosti se konají v sobotu 5. května v areálu TJ Sokol Lípa v Lípě u Havlíčkova Brodu. Hlavní hudební program nabídne dechová kapela Vysočinka, klauna Davida a koncert Olgy Lounové. 

„Slavnosti zahájí ve 13.00 dechová kapela Vysočinka z Humpolce, po ní vystoupí s kouzly a triky klaun David. Od 18.00 se mohou návštěvníci těšit na koncert populární české zpěvačky Olgy Lounové s kapelou. Do pozdních nočních hodin se pak postará o dobrou náladu mixem dechovek a tanečních písní kapela Rose band HB.
Pro návštěvníky je také připraven malý vesnický jarmark, výstavy nebo vystoupení mažoretek ze sousedních Štoků. V 15.00 proběhne slavnostní křest knihy o obci Lípa,“ říká starosta obce Lípa Jiří Kunc.

Program slavností

Pro děti pořadatelé připravili tvořivé dílny, skákací hrad, zorbing, ukázky canisterapie, malování na obličej a různé soutěže. „Velký zájem bývá tradičně o chleba s čerstvým máslem, které si sami můžete utlouct v dřevěné ruční máselnici nebo si zkusit točení hlíny na kruhu. Slavnosti pokračují v neděli 6. května, kdy v sokolovně od 16.00 hraje Lipský ochotnický soubor představení Pohádka k sežrání,“ upřesňuje za pořadatele Marta Vencovská.

Vstupné je dobrovolné.  Pořadatelem akce je Obec Lípa ve spolupráci s místními spolky.

Více informací na www.obeclipa.webnode.cz.

 

  • Facebook
  • Twitter