Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov zvítězil podvanácté v řadě

/
/
/
469 ZobrazeníStolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod pokračují v krasojízdě českou nejvyšší soutěží. Obhájci mistrovského titulu v 17. kole extraligy zvítězili nad celkem TTC Ostrava 2016 s přehledem 3:1 a už po dvanácté v řadě nenašli přemožitele.

Utkání s Korbelovou Ostravou, která přijela bez své jedničky Jakuba Kleprlíka, se hrálo v hale spřáteleného klubu Sokola Vodňany a bylo výbornou reklamou na stolní tenis. V pěkném prostředí zaplněné herny se o jediný bod hostujícího týmu postaral Štěpán Brhel, jenž je v ostravském celku na střídavý start právě z HB Ostrov. Kadetský reprezentant zdolal v pětisetové bitvě Tomáše Martinko a vyrovnal stav zápasu na 1:1. Více ale favorizovaný havlíčkobrodský tým stolním tenistům TTC Ostrava 2016 nedovolil. Tomáš Tregler a Pavel Širuček s přehledem ovládli následující dvouhry a zajistili HB Ostrov dvanácté extraligové vítězství v řadě.

V závěrečném kole základní části soutěže se HB Ostrov Havlíčkův Brod představí v pátek 17. března v Havířově.

Extraliga mužů ve stolním tenise 2022/2023

17. kolo

HB Ostrov Havlíčkův Brod – TTC Ostrava 2016 3:1
Pavel ŠIRUČEK – Alexander Valuch 3:0 (7, 4, 9), Tomáš MARTINKO – Štěpán BRHEL 2:3 (-9, 3, 4, -5, -5), Tomáš TREGLER – Filip Delinčák 3:0 (1, 9, 8), Pavel ŠIRUČEK – Štěpán BRHEL 3:1 (-9, 6, 8, 4).

Foto: facebook HB Ostrov

  • Facebook
  • Twitter