Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkův Brod hostí 33. pokračování knižního veletrhu

/
/
/
188 ZobrazeníVe čtvrtek 5. října večer začal v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě prvními akcemi doprovodný program 33. Podzimního knižního veletrhu, jehož brány se otevřou v pátek 6. října v prostorách Kulturního domu Ostrov a krajské knihovně v 10.00 pro veřejnost.

Vpodvečer pozval na číši vína vystavovatele, knihovníky a zástupce partnerských měst Havlíčkova Brodu – Brixenu, Brielle a Spišské Nové Vsi do kavárny Krajské knihovny Vysočiny starosta Havlíčkova Brodu Zbyněk Stejskal. O hodinu později mohli diváci zhlédnout na schodech krajské knihovny v rámci cyklu Listování představení knihy Benoita Duteurtrea nazvané Holčička a cigareta.

Součástí veletrhu je každoročně doprovodný program plný autorských čtení, debat se spisovateli a nakladateli, ale také autogramiád. Jeho aktuální verzi najdou zájemci na webových stránkách veletrhu.

Úvodní ilustrační foto: Markéta Hejkalová, ředitelka Podzimního knižního veletrhu, při vyhlašování nejkrásnější knih, archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter