Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští zápasníci v reprezentační přípravě

/
/
/
898 ZobrazeníZápasníci Jiskry Havlíčkův Brod se v únoru zúčastnili několika reprezentačních soustředění jak v domácím prostředí, tak v zahraničí. Junioři absolvovali tréninkový kemp v Běloruském Minsku, kadeti s juniory pak následně ještě v Chomutově. 

„Od 10. do 17. února se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském zúčastnilo mezinárodního tréninkového kempu dospělých a juniorů, který probíhal v běloruském národním Olympijském sportovním centru Stayki. Tréninkového kempu se zúčastnilo 70 závodníků z pěti zemí, Běloruska, Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a České republiky.

Soustředění v Chomutově, archiv Jiskry Havlíčkův Brod

Příprava byla zaměřena především na maximální objem specifických zápasnických činností a dovedností. Českou republiku na tomto kempu pod vedením trenéra Ladislava Šnellyho reprezentovali Denis Mertl a Marcel Albini,“ popsal trenér Jiskry Zdeněk Švec.

Od 18. do 22.února se pak v Chomutově konalo týdenní soustředění kadetské a juniorské reprezentace v zápase řeckořímském. „Z havlíčkobrodských chlapců se soustředění zúčastnil Jiří Čapek, Jiří Kořán, Artur Sarkisjan, Tadeáš Hakl a Michal Daniel,“ dodal Zdeněk Švec.

  • Facebook
  • Twitter