Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští Hroši vyhráli Memoriál M. Stapletona

/
/
/
466 ZobrazeníPraha byla dějištěm prestižního mezinárodního turnaje, hraného ve třech věkových kategoriích jako Memoriál Mika Stapletona, legendárního trenéra českého reprezentačního týmu mužů, který dovedl český tým k historicky nejlepšího výsledku na MS (6. místo v JAR). Hroši dokázali loni v tomto turnaji triumfovat v kategorii juniorů a letos dosáhli stejného výsledku i žáci.

Kromě české špičky se na turnaji představili i zástupci dánského a izraelského softballu a v kategorii juniorů i hráči z Nového Zélandu.
Mladí Hroši dominovali v konkurenci deseti týmů své kategorie, když ve čtvrtek zvítězili ve své základní skupině a probojovali se tak do pátečního večerního finále. Za soupeře jim byl celek z Kunovic, se kterým se letos střetávají ve své divizi žákovské ligy, a vždy se jedná o vyrovnané zápasy. Nejinak tomu bylo i tentokrát.
„V normální hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1. Hráči ale dokázali zabrat v nastavené směně a dvěma body šli do vedení 3:1. V hektické dohrávce zápasu už bez vyloučeného hlavního trenéra dokázaly Kunovice snížit na 2:3 a obsadit třetí metu. Vyrovnat jim ale náš nadhazovač Jiří Kotlas nedovolil, a tak jsme si připsali nejcennější triumf v jarní části sezony,“ komentoval Dušan Šnelly z klubu Hroši Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter