Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodsko má svou posádku dračích lodí

/
/
/
1442 ZobrazeníNa Havlíčkobrodsku funguje už od roku 2017 posádka dračích lodí DragonBoard.cz – ladies. Vytvořily ji kamarádky a kolegyně, ke kterým se postupně přidaly další nadšené dračice. Tým čítá třicítku členek. To je ale stále málo a na některé závody si tak musí půjčovat členky z jiných posádek. Aktuálně hledají další posily.

V prvním roce trénovaly Dragonky na Pilské nádrži u Žďáru nad Sázavou, vloni se přesunuly na rybník Řeka, kde se od poloviny května konaly tréninky každou neděli. Mimo sezónu pak trénují na suchu v tělocvičně ZŠ Štáflova. V obou dosavadních sezónách se DragonBoard.cz – ladies účastnily téměř všech závodů dračích lodí na Vysočině (2017: Řeka, Pilská nádrž, Telč; 2018: Řeka, Polná, Telč, Pilská nádrž, Cerekev). V letošním roce chtějí požitek z jejich závodních jízd ještě vylepšit a proto se rozhodly závodit v nových kostýmech.

DragonBoard.cz – ladies hledají nové „dračice“ ve věku od 18 do X let. „Stačí být trochu sportovně založená, s kolektivním cítěním a hlavně nadšená,“ lákají do své posádky.

Více informací na www.dragonboard.cz.

  • Facebook
  • Twitter