Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Fildy.cz – sbírka známek jako způsob investice

/
/
/
564 ZobrazeníZajímáte se o různé možnosti zhodnocení vašich financí? Potřebujete nějaké peníze, ale nechcete si brát úvěr? Lákají vás investice v oblastech jako jsou cenné kovyzlato nebo poštovní známky? Internet nabízí v oblasti financí a pojištěníhned několik zajímavých služeb. Jednou z nich je i Fildy.cz. Filatelie je opravdu pro každého a už dávno není jen koníčkem a radostí pro sběratele. V dnešní době se totiž jedná i o zajímavý způsob investování.

Sbírání známek, aneb cesta, jak zhodnotit vaše peníze

Poštovní známky vám mohou přinášet radost hned z několika důvodů. Kromě potěšení z nové sbírky originálních a zajímavých kousků vás může těšit i dobrá koupě a také možné atraktivní zhodnocení do budoucna. Za pár let tak i jedna malá sbírka poštovních známek může být mnohem větší cenu a vy na tom tak vyděláte. Tento způsob investování a zhodnocování financí se může stát zajímavým a zábavným koníčkem.

Sestavení portfolia přímo na míru

Nemusíte být experti na filatelii. Stačí jen pár cenných rad a doporučení. A jak na to?  Jelikož investice neprobíhá do jedné známky, ale do celé sbírky, jednoduše si můžete nechat poradit od odborníků sestavit portfolio přímo na míru. Spořit můžete ale i na jednu jedinou známku nebo investovat do částí, tzv. frakcí známek. Záleží tedy jen na vás, jaká z variant vám více vyhovuje a pro jakou se rozhodnete.

Strategie vedoucí k příjemnému zhodnocení

Vyzkoušejte tu nejlepší strategii vedoucí k příjemnému zhodnocení vašich financí. Podle toho, jakého měsíčního zhodnocení chcete docílit, se můžete stát spořičem, drobným investorem nebo investorem.

Různé možnosti nakupování

Využít můžete různé možnosti nakupování. Poštovní známky je možné zakoupit rovnou anebo také na bázi předplaceného nákupu. Investovat můžete i část ceny a část známky a využít tak atraktivního zhodnocení.

  • Facebook
  • Twitter