Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Farmářské trhy startují v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1511 ZobrazeníV roce 2020 se uskutečnily v Havlíčkově Brodě všechny naplánované farmářské trhy (FT), protože došlo k rozvolnění v rámci opatření Covid–19. Letos je podobná situace, a tak se všichni mohou těšit. Pro konání farmářských trhů jsou opět stanoveny podmínky a hygienická opatřeními jako v minulém roce.

První letošní FT se uskuteční mimořádně v neděli 2. května od 8.00 do 12.00 na Havlíčkově náměstí. „Máme přihlášeno 47 prodejců a to je opravdu hodně. Máme z toho velkou radost a s Alenkou Čechovou jsme dělaly maximum, aby se všichni vešli na Havlíčkovo náměstí. Musíme opět dodržovat dvoumetrové rozestupy mezi stánky, takže několik prodejců bude stát i na chodníku před Českou pojišťovnou.

Pořadatelky Lída Říhová a Alena Čechová


Zcela výjimečně máme povoleno i několik prodejců, kteří nemají potravinářský sortiment. Například Ivana Bartoníčková se sortimentem dětského oblečení, Lucie Novotná s uměleckým drátováním, Ateliér Radost s keramikou. Jinak to jsou převážně naši staří známí prodejci. Myslím, že velká fronta bude opět před stánkem Radomírem Ráčkem a jeho skvělou uzeninou. Ale nechci vynechat žádného prodejce, protože všichni si v této nelehké době zaslouží obdiv, a proto i očekáváme velkou návštěvnost, “ uvedla Lída Říhová, která společně s Alenou Čechovou pořádá trhy hodně let.

První farmářské trhy budou letos bez doprovodných akcí. Snad příště bude možnost vystoupení nějaké hudební skupiny.

  • Facebook
  • Twitter