Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dymytry & Hämatom CZ tour 2023 se zastaví v Brodě

/
/
/
354 ZobrazeníČeská část turné Dymytry & Hämatom začínala 16. března v Prostějově a končí 1. dubna v Táboře. Postupně zahrají v osmi městech České republiky. Poté bude společná šňůra pokračovat v Německu, Švýcarsku a Rakousku, kde na ně čeká 14 prestižních koncertních míst. Kulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě přivítá Dymytry a Hämatom v pátek 24. března.

Hämatom je německá metalová kapela, která vznikla v roce 2004, která hraje v sestavě: Nord – Thorsten Scharf (zpěv), Ost – Jacek Żyła (kytara), West – Peter Haag (basová kytara) a Süd – Frank Jooß (bicí). Kapela vydala celkem šest studiových alb a v České republice se poprvé představila v roce 2018, kdy jako speciální host doprovázela kapelu Dymytry na části turné 15 let pod maskou.

Skupinu Dymytry založil v roce 2003 Jiří Urban mladší. V roce 2010 kapela vydala první CD Neser. Poslední studiové album bylo vydané v roce 2022 pod názvem Pharmageddon. Za pár dní po vydání bylo album oceněno zlatou deskou. Na koncertě v Prostějově 16. března 2023 obdrželi ocenění platinová deska.

„Kapela Dymytry v KD Ostrov Havlíčkův Brod potěšila své příznivce v minulosti na koncertech 6. prosince 2019 a 26. března 2022. Pořadatelem koncertů byla ZL Production, s. r. o., ” uvedl Antonín Axman, ředitel KD Ostrov.

Seznámení s kapelou Hämatom

„Obě kapely zahrají své plnohodnotné koncerty. Nebude chybět ani očekávaná, společná část koncertu, kde zazní hit Behind the mask. KD Ostrov bude otevřen v 18.00. Autogramiáda v 18.30 a jako první zahraje Hämatom v 19. 30,“ upřesnil David Holec z agentury ZL Production.

  • Facebook
  • Twitter