Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dvě pondělní dopolední havárie, čtyři zranění

/
/
/
294 ZobrazeníV pondělí 13. března dopoledne vyjížděli policisté na Jihlavsku a Pelhřimovsku ke dvěma dopravním nehodám, zranili se při nich čtyři lidé.

Okolo půl deváté ráno se stala v Okružní ulici v Humpolci první havárie, při které se střetlo nákladní auto s chodkyní, která přecházela vozovku. „Vlivem střetu došlo ke zranění chodkyně, která byla letecky transportována do nemocnice v Praze. Dechové zkoušky u účastníků dopravní nehody negativní. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního šetření,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Po jedenácté hodině dopoledne zasahovali policisté u dopravní nehody na silnici I/38 u sjezdu z dálnice na Jihlavu. „V místě došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Při dopravní nehodě se zranili tři lidé. Dechovými zkouškami vyloučili policisté přítomnost alkoholu u řidičů. Příčinu a okolnosti dopravní nehody šetříme,“ dodala tisková mluvčí.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter