Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dva řidiči pod vlivem alkoholu přišli v Třebíči o řidičské průkazy

/
/
/
138 ZobrazeníV pondělí 8. května řešili policisté po desáté hodině večer ve Sportovní ulici v Třebíči společně se strážníky Městské policie Třebíč opilého řidiče vozu Škoda. Po policejní kontrole ho za volantem chtěl nahradit jeho spolujezdec, policisté tomu zabránili.

Dechová zkouška devětatřicetiletého řidiče odhalila hodnotu 2,08 promile alkoholu. „Obdobné hodnoty u něho ukázaly také opakované zkoušky. Dále policisté zjistili, že muž nevlastní řidičský průkaz. V další jízdě už nesměl pokračovat a policisté s ním provedli nezbytné úkony.
Vzhledem k tomu, že ve voze byl ještě spolujedoucí, který byl zjevně také opilý, učinili policisté opatření a dohlédli, aby ani on nemohl ohrozit bezpečnost provozu. Spolujedoucí opravdu řidiče v krátké době nahradil za volantem a chtěl v jízdě pokračovat, čemuž policisté zabránili. Třiatřicetiletému muži naměřili při dechové zkoušce hodnotu 2,32 promile alkoholu. Řidičský průkaz při kontrole nepředložil. Také v jeho případě pro něho jízda skončila a auto si muselo počkat na střízlivého řidiče,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že oba muži jsou podezřelí z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a dále přestupku na úseku dopravy. Případy policisté prověřují.

  • Facebook
  • Twitter