Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Druhá tragická prázdninová havárie na Vysočině

/
/
/
1015 ZobrazeníV pátek 24. července se hodinu před půlnocí stala na Žďársku tragická dopravní dopravní nehoda, při které zahynul šestačtyřicetiletý řidič. Na Vysočině se jedná o druhou červencovou tragickou havárii.

„Z oznámení vyplývalo, že auto nezjištěného typu havarovalo do stromu a doutná. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že se jedná o vůz Škoda Octavia, jehož řidič zůstal bez známek života zaklíněný za volantem. Ve voze cestoval sám. Projížděl po silnici II/390 od Osové Bitýšky směrem ke křižovatce se silnicí II/602 a z dosud nezjištěných příčin, zřejmě vlivem vyšší rychlosti, nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo vozovku, kde nejdříve narazil do betonového sloupku, dopravního značení a poté do dvou vzrostlých stromů.
Šestačtyřicetiletý řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem. Další okolnosti nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou,“ popsala havárii Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter