Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Domácí hospic Vysočina zřídil testovací centrum

/
/
/
530 ZobrazeníDomácí hospic Vysočina, o. p. s., v Novém Městě na Moravě otevřel od 1. dubna testovací centrum. Slouží především pro testování lidí z firem a institucí a je zdarma.

„Snažíme se pomoci firmám, na které testování zaměstnanců dolehlo a ony se s tím snaží nějak vypořádat,“ říká o kroku Hospice jeho ředitel Petr Hradil. Jako zdravotnické zařízení testuje Hospic své zaměstnance už řadu měsíců a má s tím bohaté zkušenosti. Místností pro testování se stala nepoužívaná kancelář se samostatným vchodem. „Tato místnost byla pro zřízení testovacího centra z hygienických i administrativních požadavků nejvhodnější. Bylo nutné udělat několik úprav – například odstranit koberec a veškeré květiny, ale nyní už je vše tak, jak má být.” Zřízení testovacího centra nebylo jednoduché. Bylo nutné připravit provozní řád, zajistit podmínky, které budou vyhovovat z hygienického i úředního hlediska a pořídit dostatečnou zásobu testů.

Testování pro firmy a OSVČ v Domácím hospici Vysočina v Novém Městě na Moravě


Testování provádějí zkušené zdravotní sestry za použití antigenních testů z nosohltanu. „Jsou pro testované trochu nepříjemné, ale úspěšnost detekce se pohybuje kolem 97 %,” dodává ředitel Hospice.
Testovací centrum je určeno především pro firemní testování. Zájemci se mohou na termínech a podrobnostech telefonicky domluvit s vrchní sestrou Petrou Křížkovou (tel.: 605 561 560). Testování je pro firmy zdarma.

  • Facebook
  • Twitter